Toto je samozřejmě bez jakýchkoli záruk, zpráva nemusí dojít. Garantovanou úroveň služeb mají placené brány, většinou okolo 1 Kč za zprávu. Poskytovatelů je celá řada.
]]>Proudhonovy vyroky nelze jen tak snadno bezkonceptne vykriknout, rict A a nerict B.
„Proudhonovo dílo se odvíjí od dvou základních myšlenkových kategorií: individualismu a rovnosti. Odmítá nadvládu státní moci nad individuem a soukromé vlastnictví, ideální formou společnosti je podle něj volně provázané sdružení samostatně hospodařících rodin (tzv. federalismus1). Tuto svou vizi proměny společnosti Proudhon zformuloval již v raném díle Discours sur la célébration du Dimanche (1839). V téže knize se Proudhon zabývá některými tématy, jež se objevují i v teoretické koncepci jeho současníka, zakladatele sociologie Augusta Comta.“ (wikipedie)
Proudhon jiz na dnesni dobu nelze aplikovat. Od rane moderni doby jsme se posunuli do pozdne moderni doby. Cokoliv Proudhon napsal je dnes uz prekonane a interpretuje se jinak. Jestli na toto tema chcete diskutovat dale: [email protected]
Zde je to OT
]]>Ono to ma i dalsi nasledky – nechce se mi platit za operacni system, nainstaluju si tedy Linux – ja to udelal pred asi 7 lety a naprosto mi to vyhovuje.
Ale to je tady OT.
]]>Jinak otevřené WiFi sítě jsou poměrně běžné i u nás. Např. u KFC nebo v mnohých hotelích.
]]>Jeden ma naklady 97 haliru, druhy 3 halire.
Prvni je preci uplne v poradku, ma z toho jen 3 %. Druhy z toho ma 97 % a proto je to odporny grazl, fuj povesit za koule do pruvanu…. (tot logika nekterych lidi)
Neni preci zakaznikovi jedno, jake naklady operator ma?
Dulezite je pouze to, jestli pro jedince ma vyssi cenu 1 Kc nebo 1 SMS, ne to, kolik za to zaplati operator CEZu, statu, EU atd. no ne?
———
Obdobne je tvrdit:
Tenhle jezdi v Porsche a pritom jen sedi v kanclu u pocitace. Ja dru jako blazen od rana do vecera na stavbe a mam jen trabanta. Mela by asi EU zavest, ze kdo vyda denne praci mene, nez X kalorii nesmi jezdit lepsim, nez Felicie.
]]>